Velká cena Olomouce 3.10.2021

Oddíl Judo SK Jihlava reprezentovalo 8 chlapců a jedna dívka. Z devíti zúčastněných se sedmi podařilo vybojovat medaile a stanout tak na stupni vítězů. Zlato vybojovali v kategorii mláďat Jan Nechanický ve váze do 40 kg a Vojtěch Plucar ve váze do 42 kg. Ve stejné váze i kategorii získala bronz Elisabetha Fiksová. Další bronzové medaile přidali ještě v kategorii mláďat Jakub Tichánek ve váze do 30 kg, Jonáš Vaňkát ve váze do 32 kg a v kategorii mladších žáků Filip Winkler ve váze do 38 kg a Adam Molák ve váze do 42 kg. Mladší žákyně Anna Nechanická skončila čtvrtá ve váze do 52 kg a v prvním kole vypadl mladší žák Jakub Krčál ve váze do 42 kg.

Jihlava 25.9. - Judo talent 2021

Za Judo SK Jihlava startovalo celkem 22 závodníků v kategorii starší žáci, mladší žáci a žákyně a mláďata.

Výsledky v kategorii:

starších žáků: 1.místo Mach Štěpán 46kg 2. místo Fiala David 50kg a Macků David 66kg

mladší žáci a žákyně: 1. místo Winkler Filip 34kg, Molák Adam 42kg a Nechanická Anna 52kg 3. místo Gořula David 34kg a Krčál Jakub 42kg 5. místo Kryl Adam 55kg

mláďata: 1. místo Jileček Dalibor 29kg, Tichánek Jakub 30kg, Vaňkát Jonáš 31kg, Plucar Vojtěch 41kg, Medřický Lukáš 39kg a Pruknerová Barbora 60kg 2. místo Škrdla Vít 30kg, Kraus Martin 33kg a Nechanický Jan 41kg 3. místo Loucký David 30kg, Prukner Jaroslav 39kg a Fiksová Elisabeth 41kg 4. místo Vrbický Lukáš 39kg

Jako oddíl jsme jsme vybojovali zlatý pohár.

11. - 12. 9. 2021 Mizuno cup Brno

V sobotu startovali dorostenci Marek Morava ve váze do 66 kg a Pavel Růžička ve váze do 60 kg. Bohužel oba vypadli v prvním kole. V neděli za starší žákyně startovala Emílie Škrdlová, která se sice probojovala do semifinále, ale tam prohrála a následně prohrála i v boji o bronz a obsadila tak páté místo ve váze do 52 kg. V kategorii starších žáků bojoval ve váze do 46 kg Štěpán Mach, ale ten vypadl ve druhém kole.

4.-5.9.2021 POLABSKÁ LIGA

Sobota: startovali 3 mladší žáci a vybojovali 2 bronzové medaile a jedno páté místo

3. místo Filip Winkler 34 kg                                                                                                                                                              3. místo Adam Molák 42 kg                                                                                                                                                                5. místo Jakub Krčál 42 kg

Neděle: startovalo 5 mláďat ( 4 kluci a jedna holka ) a 1 starší žák

mláďata chlapci :

1. místo Jakub Tichánek 30 kg a ve stejné váze nepostoupil ze skupiny Jonáš Vaňkát                                                           5. místo Matouš Nestrojil 46 kg                                                                                                                                                         Martin Kraus 34 kg - nepostoupil ze skupiny

dívka :

1. místo Elisabeth Fiksová 40 kg

Starší žák David Fiala 50 kg nepostoupil ze skupiny

3.10.2020 Adamov VC 4.ročník

mláďata:             U 9 - Jakub Tichánek 1. místo 26 kg, Jonáš Vaňkát 3. místo 28 kg

U 11- Filip Winkler 1. místo 32 kg, Jan Nechanický 1. místo 38 kg, Vojtěch Plucar 1. místo 39 kg
mladší žákyně:  U 13 - Anna Nechanická 2. místo 48 kg, David Fiala 2. místo 46 kg, Adam Molák vyřazen 42 kg

Závodníci předvedli parádní výkony a dovezli jsme si 7 medailí.

19.9.2020 Krajský přebor Jihlava- Judo talent

První místa: Adam Kubeš 20 kg Jakub Tichánek 26 kg Jonáš Vaňkát 29kg Filip Winkler 32 kg                                                                             Prukner Jaroslav 33 kg Jan Nechanický 38 kg Vojtěch Plucar 37 kg Marek Morava 60 kg

Druhá místa: Filip Šumbera 20 kg Vojtěch Vaněk 28 kg Jaroslav Svoboda 32 kg Adam Neckař 39 kg                                                                     Matěj Ptáček 50kg Barbora Pruknerová 52 kg

Třetí místa: David Loucký 28 kg Kryštof Čech 39 kg Adam Molák 42 kg Anna Nechanická 44 kg                                                                        David Fiala 46 kg David Macků 55 kg

Čtvrtá místa: Šimon Vondruška 26 kg Martin Kraus 28 kg Amálie Chvastková 39 kg Pavel Růžička 46 kg                                                           Tadeáš Čech 55 kg

Pátá místa: František Vaněk 28 kg Matouš Nestrojil 39 kg Dominik Vaněk 46 kg

Celkem se zúčastnilo 101 závodníků a závodnic z 15 oddílů . Jako oddíl jsme vybojovali zlatý pohár, stříbrný skončil oddíl Sokol Jihlava a bronz vybojoval oddíl TJ Spartak Velká Bíteš.

Soustředění 2020

Na začátku prázdnin jsme vyrazili na letní soustředění do rekreačního střediska Nesměř. Po dlouhé době jsme si s sebou vzali i jízdní kola, abychom poznali i vzdálenější okolí. Samozřejmě judo a fyzická příprava byla na denním pořádku. Doufáme, že si děti kemp užily a budeme se na všechny těšit po prázdninách.